Program

14.00

Dětská dílnazdarma

Na dětskou dílnu se nezakupuje vstupenka. Kreslení a malování pro děti od 2 do 100 let pod dohledem lektorek.

17.00

Pcháááepesní samovar

Libor a Alena Třeškovi, Ondřej Bystrý, Petr Kadaňka

Pchááá
O kapele

Obýváková kapela - epesní samovar. Vybavení obýváku - kytara, basa, trubka, saxofon, cajon, harmonika, klavír, monotron a pytlík od brambůrek.

18.30

LeporeloLo-Fi-folk

Markéta Tulisová (zpěv), Ivo Cicvárek (klavír, kytara), Petr Ovsenák (kytara), Ondra Klepáček (kontrabas)

Leporelo

Muzikanti z Leporela hrají výhradně písně o lásce, tedy pokud zrovna nehrají písně o něčem úplně jiném. I tehdy však tvrdí, že to je v podstatě píseň o lásce, více či méně utajené. Leporelo si zakládá na tom, že počet jejich společných zkoušek je zatím nižší než počet písní, které hráli živě před publikem. Nezlobí se, pokud jejich kapela bude zaškatulkována jako mainstreamový folk, akustický pop, popový punk, čtvrtá cenová skupina či lo-fi rock.

Kromě Markéty Tulisové nepřehlédnete na pódiu písničkáře Iva Civárka s akordeonem, piánem a kdo ví, čím ještě. Kromě kytaristy Petra Ovsenáka najdete v kapele ještě Ondru Klepáčka, jehož kontrabas a pohodový přístup získaný v různých folklórních seskupeních tmelí skupinu. Celé Leporelo pak oprašuje staré heslo: "Není důležité zkoušet ale hrát." Kupodivu to funguje.

20.00

Domácí žvýkáníblues

Aleš Řezáč (harmonika) a Karel Frantel (saxofon)

Domácí žvýkání
21.45

Bedofemmoravské spodní proudy

Ivo Gryc (baskytara), Eda Cupák (zpěv), Petr Hajda (kytara) a Rastislav Somor (kytara)

Bedofem
O kapele

Hrajeme vlastní tvorbu co se týká textů i hudby. Hudební styl se pohybuje mezi folkem, blues až bigbítem. Snažíme se o skloubeni nosné hudební linie a textů, který vesměs pracují s jazykovou hrou a myšlenkovou relaxací.

Mimo vlastní tvorbu máme zpracovány dvě písně na motivy původní keltské, bretaňské hudby s použitím originálních keltských textů.

23.30

Hefaistova Lyrapost metal

Aleš Navrátil (kytara), Jan Deutscher (basa, zpěv), Pavel Kvarda (bicí)

Hefaistova Lyra
O kapele

Kapela vznikla v roce 2002 a zaměřuje se na vlastní produkci. Současnou hudební tvorbu není jednoduché zařadit do nějakého klasického škatulkového hudebního stylu, nicméně nejlépe by se dala označit jako post metal - používání metalových prvků v progresivním duchu s důrazem na atmosféru.

Symbolem poslední tvorby jsou také výhradně české texty, neboť si našeho krásného jazyka vážíme.

Jak na Sedlfest?

Sedlfest podpořili

 

Obec SedlecZnak obce Sedlec u MikulovaSedlecká vínaSedlecká vínaRadio JihRadio JihCenyEnergieCenyEnergieSSPŠ CultrucSSPŠ CultusZUŠ MikulovZUŠ Mikulov

dále
David Frýb, Dan Michlík, Honza Adámek, Petr Pivoda, Jarek Fuksa, Saša Kalužíková, Kateřina Tomanová, Dáša Vargová, Verča Sobotková, Pavel Volařík, Broňa Volařík, Honza Volařík, Šárka Hermannová, Michaela Bílková, Aneta Kábelová, Dominika Janasová, Karlos, Kateřina a Martina Procházková.

Děkujeme!