Kontakty

Intervenční centrum Brno | Pomoc obětem domácího násilí
Sýpka 25
613 00 Brno – Černá Pole

Telefon:

  • +420 725 735 883
  • +420 739 078 078

Konzultační hodiny:
Po – Čt: 8:00 – 18:00
Pá: 8:00 – 16:00

Během víkendu se můžete obrátit na tyto kontakty.

intervencni-centrum@spondea.cz
www.spondea.cz

Jak se k nám dostanete:

  1. Od hlavního vlakového nádraží tramvají č. 4 směr Maloměřice, vystoupíte na zastávce Trávníčkova a dáte se ulicí Sýpka nahoru k ulici Merhautova. Téměř na rohu ulice Merhautova-Sýpka uvidíte po pravé straně Krizové a Intervenční centrum.
  2. Z autobusového nádraží (Zvonařka) tramvají č.12 směr Červinkova, vystoupíte na hlavním nádraží a přesednete na tramvaj číslo 9 směr Lesná, vystoupíte na zastávce Jugoslávská a dáte se ve směru kolejí po ulici Merhautova směr Štefánikova čtvrť. Na první odbočce vpravo po pár krocích uvidíte po levé straně Krizové a Intervenční centrum.
  3. Z České tramvají č. 3, 5, vystoupíte na zastávce Jugoslávská a dáte se ve směru kolejí po Merhautově ulici směr Štefánikova čtvrť. Na první odbočce vpravo po pár krocích uvidíte po levé straně Krizové a Intervenční centrum.
  4. Z Malinovského náměstí tramvají č. 7, vystoupíte na zastávce Jugoslávská a dáte se vpravo ve směru kolejí po Merhautově ulici směr Štefánikova čtvrť. Na první odbočce vpravo po pár krocích uvidíte po levé straně Krizové a Intervenční centrum.

Intervenční centrum Brno pro osoby ohrožené domácím násilím provozuje organizace SPONDEA,z.ú., která je členem Asociace pracovníků intervenčních center ČR (více na www.domaci-nasili.cz).

Posláním SPONDEA je provázení a podpora lidí při zvládání obtížné životní situace.